Naujienos

Rinkos konsultacija dėl daugiafunkcinio centro statybos projekto, Sendvario seniūnijoje atrankos sąlygų

SENDVARIS.jpg

 

2021 m. sausio 29 d. CVP IS paskelbta rinkos konsultacija dėl viešosios ir privačios partnerystės projekto „Daugiafunkcio centro Sendvario seniūnijoje statyba ir paslaugų teikimas“ atrankos sąlygų: https://cvpp.eviesiejipirkimai.lt/Notice/Details/2021-634133

Konsultacijos tikslas - gauti suinteresuotų rinkos dalyvių nuomonę dėl pagrindinių pirkimo dokumentų sąlygų: minimalių tiekėjų kvalifikacinių reikalavimų, atrankos ir pasiūlymų vertinimo kriterijų, techninės specifikacijos nuostatų, esminių projekto įgyvendinimo reikalavimų, dėl kurių nebus vedamas dialogas.

Tiekėjai prašomi nuo rinkos konsultacijos paskelbimo CVP IS ne vėliau kaip iki 2021-02-12 10:00 val. pateikti savo komentarus, pasiūlymus, pastabas CVP IS priemonėmis. Taip pat tiekėjai kviečiami dalyvauti nuotolinėje konsultacijoje, kuri vyks naudojant „Microsoft Teams“ įrankį. Norinčius dalyvauti nuotolinėje rinkos konsultacijoje, Klaipėdos rajono savivaldybės administracija kviečia iki 2021-02-05 12:00 val. registruotis el. paštu mindaugas.satkus@klaipedos-r.lt, nurodant pilną rinkos konsultacijos pavadinimą, dalyvausiančio tiekėjo pavadinimą ir dalyvausiančio (-ų) tiekėjo atstovo (-ų) duomenis (pareigos, vardas, pavardė, tel. Nr., el. pašto adresas). Registracija yra privaloma. Visiems užsiregistravusiems tiekėjų atstovams jų nurodytais el. pašto adresais bus atsiųsta nuoroda/kvietimas, kuria naudojantis 2021-02-08 13:00, reiks prisijungti į „Microsoft Teams“ vyksiančią rinkos konsultaciją. Daugiau informacijos apie rinkos konsultaciją aukščiau pateiktoje nuorodoje.

Sparčiai augančioje Sendvario seniūnijoje planuojama pastatyti apie 8000 kv. metrų Pastatą, Klaipėdos rajono savivaldybei, priklausančiame 3,7 ha žemės sklype, adresu Agilos g. 12, Triušelių k. Sendvario seniūnijoje. Projekto vertė sieks apie 11 mln. eurų, numatytas projekto pelningumas apie 12,6 procentų, prognuozajamas projekto atsipirkimo laikotarpis - 11 metų.

Pastate bus įrengtas 230 vietų darželis, 550 vietų progimnazija, sporto ir kultūros salės. Projektą inicijuojanti Klaipėdos rajono savivaldybė sudarys Partnerystės sutartį 15 metų laikotarpiui, iš kurių 3 metai numatyti daugiafunkcinio centro statybai ir projektavimui. Pažymėtina, kad projekte numatyta būsimo daugiafunkcinio centro projektavimą, statybos finansavimo, statybos rangos darbus, pastatyto pastato eksploatavimo ir aplinkos priežiūrą perduoti privačiam subjektui.

Daugiau informacijos apie Sendvario daugiafuncinio centro statybos projektą, planuojamą įgyvendinti viešosios ir privačios partnerystės būdu galima rasti adresais https://www.klaipedos-r.lt/index.php?130037861 ir https://www.ppplietuva.lt/lt/projektai/klaipedos-rajono-savivaldybes-daugiafunkcio-centro-sendvario-seniunijoje-projektas.

Paskutinė atnaujinimo data: 2021 02 01