Naujienos

Sudalyvaukite apklausoje dėl Lukiškių kalėjimo komplekso įveiklinimo

lukas-blazek-mcSDtbWXUZU-unsplash.jpg

Turto bankas tęsia pasirengimą ilgalaikiam Lukiškių kalėjimo komplekso įveiklinimui ir kviečia rinkos dalyvius sudalyvauti apklausoje, kurios metu siekiama išsiaiškinti privataus sektoriaus susidomėjimą, galimybes bei sąlygas, kuriomis jis sutiktų dalyvauti šiame projekte.

Lietuvos Respublikos Vyriausybė pritarė Lietuvos Respublikos Finansų ministerijos ir Turto banko atliktos Lukiškių kalėjimo komplekso galimybių studijos siūlymui pritaikyti dalį Lukiškių komplekso visuomenės viešiesiems poreikiams (edukacinės krypties ir kitoms viešojo poreikio veikloms), o likusią dalį vystyti pasitelkiant privačias investicijas.

Pirmuoju apklausos etapu laukiami rinkos dalyvių atsakymai dėl dalyvavimo šiame unikaliame projekte. Kviečiame reikšti susidomėjimą šiuo projektu atsakant į tris trumpus klausimus šioje nuorodoje.

Susipažinti su parengta galimybių studija galite čia.

Į kitą apklausos etapą bus pakviesti tik dalyvavusieji pirminėje apklausoje. Antruoju apklausos etapu bus suteikta papildoma išsami informacija apie objektą, o dalyvių bus prašoma pateikti konkrečius sprendinius dėl tolesnio galimo bendradarbiavimo.

Apklausos procesą, Turto banko įgaliojimu, koordinuoja bei į dalyvių klausimus atsakys įmonės „Newsec“ specialistai. Atsakymus prašome pateikti iki 2021 m. balandžio 8 d. Kilus bet kokiems klausimams, galite susisiekti šiais kontaktais:

Goda Valiukevičienė
Apklausos koordinatorė
Mob: +370 618 48709

Šis kvietimas yra neįpareigojantis ir negarantuoja dalyvių tolesnio dalyvavimo Lukiškių kalėjimo pastatų komplekso įveiklinimo procese. Dalyvių pateikta informacija nebus skelbiama trečioms šalims.

Naujiena parengta reminatis VĮ Turto bankas Lukiškių projekto komandos pateikta informacija.

Paskutinė atnaujinimo data: 2021 04 06