Naujienos

Paskelbtos rekomendacijos dėl atidėjinių ir neapibrėžtųjų įsipareigojimų ir neapibrėžtojo turto finansinės apskaitos

beatriz-perez-moya-XN4T2PVUUgk-unsplash.jpg

2022 m. rugpjūčio 31 d. Lietuvos respublikos Finansų ministerijos atskaitomybės, audito, turto vertinimo ir nemokumo politikos departamentas paskelbė rekomendacijas dėl atidėjinių ir neapibrėžtųjų įsipareigojimų ir neapibrėžtojo turto finansinės apskaitos. Viešojo sektoriaus subjektams, įgyvendinantiems Viešosios ir privačios partnerystės sutartis, vertinant atidėjinius, neapibrėžtuosius įsipareigojimus ir neapibrėžtąjį turtą, atsirandančius įgyvendinant Viešosios ir privačios partnerystės sutartis, rekomenduojama vadovautis Centrinės projektų valdymo agentūros parengtomis Viešojo sektoriaus subjekto Viešojo ir privataus sektorių partnerystės projekto neapibrėžtųjų įsipareigojimų vertinimo metodinėmis rekomendacijomis, kurios prieinamos paspaudus šią nuorodą.

Plačiau su rekomendacijomis dėl atidėjinių ir neapibrėžtųjų įsipareigojimų ir neapibrėžtojo turto finansinės apskaitos galima susipažinti paspaudus nuorodą:
https://finmin.lrv.lt/lt/veiklos-sritys/apskaita-ir-atskaitomybe/viesojo-sektoriaus-subjektu-apskaita-ir-atskaitomybe/viesojo-sektoriaus-apskaitos-reformos-naujienoshttps://finmin.lrv.lt/lt/veiklos-sritys/apskaita-ir-atskaitomybe/viesojo-sektoriaus-subjektu-apskaita-ir-atskaitomybe/finansine-atskaitomybe/isaiskinimai-ir-rekomendacijos)

Paskutinė atnaujinimo data: 2023 05 25