Naujienos

Pradedami statybos darbai strateginiame Krašto apsaugos ministerijos įgyvendinamame viešosios ir privačios partnerystės projekte

siauliu komisariatas.jpg

Krašto apsaugos ministerija (KAM) kartu su privačiais partneriais šiuo metu įgyvendina trijų karinių miestelių Šiauliuose, Šilalėje ir Vilniaus rajone projektus. Šie projektai yra įgyvendinami viešojo ir privatais sektorių partnerystės (VPSP) būdu.

Šių metų spalio 7 d. būsimo Šiaulių karinio miestelio teritorijoje vyko simbolinės laiko kapsulės įkasimo ceremonija, kuria pažymėta statybos darbų pradžia. Karinio miestelio projektą įgyvendinantis privatus partneris bendrovė „Partnerystės projektai keturi“ ir jos dukterinė įmonė „Samogitia miestelis“ iki 2024 metų kovo mėnesio planuoja pastatyti administracines ir specialiosios paskirties pastatus: kareivines, valgyklą, štabą, medicinos punktą ir t.t.. 

Tiek atrenkant privačius partnerius, tiek ir įgyvendinant VPSP sutartis KAM teisinę, techninę ir finansinę pagalbą teikia viešosios įstaigos Centrinės projektų valdymo agentūros VPSP ekspertai.  

Daugiau informacijos https://kam.lt/siauliuose-pradedamos-treciojo-karinio-miestelio-statybos/

Paskutinė atnaujinimo data: 2023 05 25