Naujienos

Rinkos konsultacija dėl sporto komplekso vystymo Klaipėdos universiteto miestelyje atrankos sąlygų

foto ku naujiena.jpg

2024 m. sausio 2 d. CVP IS paskelbta rinkos konsultacija dėl viešosios ir privačios partnerystės projekto „Sporto komplekso vystymas Klaipėdos universiteto miestelyje“ atrankos sąlygų:

https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/app/rfq/publicpurchase_docs.asp?PID=745688

Konsultacijos tikslas - gauti suinteresuotų rinkos dalyvių nuomonę dėl pagrindinių pirkimo dokumentų sąlygų: minimalių tiekėjų kvalifikacinių reikalavimų, pasiūlymų vertinimo kriterijų, techninės specifikacijos nuostatų, esminių projekto įgyvendinimo reikalavimų, dėl kurių nebus vedamos derybos.

Tiekėjai prašomi nuo rinkos konsultacijos paskelbimo CVP IS ne vėliau kaip iki 2024-01-15 12:00 val. pateikti savo komentarus, pasiūlymus, pastabas CVP IS priemonėmis. Taip pat tiekėjai kviečiami dalyvauti nuotolinėje konsultacijoje, kuri vyks 2024-01-09 10 val. naudojant „Microsoft Teams“ įrankį. Daugiau informacijos apie rinkos konsultaciją aukščiau pateiktoje nuorodoje.

Įgyvendinus projektą bus sukurta sporto salės infrastruktūra, skirta Klaipėdos universiteto poreikiams. Taip pat koncesininkas galės savo rizika ir poreikiams suprojektuoti ir pastatyti papildomą sporto infrastruktūrą – futbolo maniežą, ledo areną ar kitus sporto paskirties statinius, kuriuose galės vykdyti komercines veiklas. Koncesininko rizika sukurta sporto infrastruktūra (išskyrus sporto salės infrastruktūrą, skirtą Klaipėdos universiteto poreikiams) po sutarties pabaigos liks koncesininko nuosavybėje. Privačiam subjektui bus perduodama statinių projektavimo, statybos ir įrengimo darbai, statinių administravimo, jų priežiūros bei kitos paslaugos.

Daugiau informacijos apie projektą čia.

 

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2024 03 19