VPSP projektai ir statistika - Naujienos

Paskelbta Panevėžio stoginių projekto koncesininko atranka

bus stop.png

Panevėžio miesto savivaldybė CVP IS paskelbė viešojo pirkimo procedūras koncesininkui atrinkti. Viešojo ir privataus sektoriaus partnerystės projektas leis Panevėžio miestui kompleksiškai modernizuoti viešojo transporto paslaugų infrastruktūrą ir užtikrinti teikiamų viešojo transporto paslaugų aukštą kokybę. Paraiškų iš kandidatų laukiama iki 2023 m. rugsėjo 11 d. Privataus subjekto atranka vykdoma konkurso būdu.

Stotelėse yra nusidėvėjusi viešojo transporto stotelių infrastruktūra: dalyje viešojo transporto stotelių keleivių paviljonai yra vizualiai nepatrauklūs, nepatogūs naudotis, suoliukai ir / ar šiukšlinės nusidėvėję (ar jų iš vis nėra), netinkami naudotis, viešojo transporto stotelėse nėra viešojo transporto eismo schemų. Viešojo transporto stotelių infrastruktūros trūkumas neleidžia užtikrinti tinkamos viešojo transporto paslaugų kokybės, netenkina keleivių poreikių, taip pat kuria nepatrauklų miesto įvaizdį.

Koncesininkas iš viso turi įrengti ne mažiau nei 92 paviljonus, 120 suoliukų, 225 šiukšliadėžių, 225 viešojo transporto stotelių kelio ženklus su stendais laikikliais viešojo transporto tvarkaraščiams bei stendus laikiklius paviljonuose viešojo transporto eismo schemai pakabinti.

Projekto vertė - 2,34 mln. Eur be PVM (realia verte). Partnerystės sutartį planuojama pasirašyti 10 metų laikotarpiui. Investicijų atlikimo laikotarpis – dveji metai.

Vykdant projektą bus siekiama, kad privatus partneris pasidalytų savo profesinėmis žiniomis ir vadybos įgūdžiais, inovatyviu požiūriu, didesniu efektyvumu ir rezultatyvumu diegiant efektyvias priemones.

Su privataus partnerio atrankos dokumentais galima susipažinti čia.

Daugiau informacijos apie projektą čia.

Paskutinė atnaujinimo data: 2023 08 23