Trumpas rubrikos aprašymas Šioje skiltyje rasite paaiškinimą kas yra viešojo ir privataus sektorių partnerystė (VPSP), sužinosite apie pagrindinius VPSP požymius bei VPSP būdus ir formas Lietuvoje.
Atgal
Trumpas rubrikos aprašymas Šioje skiltyje rasite mokymų VPSP tema medžiagą ir kitą naudingą informacija susijusią su gebėjimų stiprinimu.
Atgal

Renginiai

Artimiausiu metu mokymai ir renginiai nėra planuojami. Jei turite poreikį mokymams, galite apie tai mums pranešti užpildydami žemiau pateiktą formą.

Projektai

visi projektai
daugiafunkcis.png
Daugiafunkcis sveikatinimo, ugdymo, švietimo, kultūros ir užimtumo skatinimo kompleksas
Vertė 338 800 000 su PVM (realia verte)
Trukmė 25 metai
Partnerystės forma Koncesija
Žemėlapis

2015 m. liepos 8 d. Projekto iniciatorius Vilniaus miesto savivaldybės administracija suorganizavo pirmąjį Projekto pristatymą ir pagrindinių jo įgyvendinimo sąlygų aptarimą. Toliau yra pateikiami apibendrinti atsakymai ir paaiškinimai dėl klausimų, gautų pristatymo metu, papildomų susitikimų su besidominčiais Projektu subjektais metu, taip pat gautų elektroniniu paštu. Kitas Projekto pristatymas, kurio metu planuojama pateikti rinkos subjektų konsultacijai Projekto specifikacijas (techninę užduotį), privataus subjekto išankstinės atrankos kriterijus (kvalifikacijos reikalavimus) bei išsamių įpareigojančių pasiūlymų vertinimo kriterijus, bus organizuojamas po to, kai bus pilnai paruoštas privataus subjekto atrankos dokumentų projektas. Preliminari antrojo Projekto pristatymo data – rugsėjo mėn. pradžia.