Projektai

Daugiafunkcinio sveikatinimo ir laisvalaikio centras Nemuno saloje

Vandens-sporto-centras_Nemuno-saloje.jpg


VPSP etapas: 1. VPSP projekto rengimas ir tvirtinimas
Projektą įgyvendinanti institucija Kauno miesto savivaldybė
Partnerystės forma Koncesija
Trukmė 15 metų
Vertė 23 228 157 Eur (realia verte) su PVM
Privačios investicijos 1 168 635 Eur (realia verte) su PVM
Privataus partnerio atrankos būdas Koncesijos konkursas
Atrinktas privatus partneris
Sutarties pasirašymo data -
Sutarties įsigaliojimo data
Privačiam partneriui perduodama veikla Daugiafunkcio sveikatinimo ir laisvalaikio centro įveiklinimas ir valdymas, infrastruktūros eksploatacija ir priežiūra, viešųjų paslaugų teikimas bei komercinės veiklos vykdymas
Trumpas projekto aprašymas:

Daugiafunkcio sveikatinimo ir laisvalaikio centro (priestatas prie Žalgirio arenos) Kaune Nemuno saloje statybos baigtos. Naujasis centras suskirstytas į 3 zonas. Pirmoji – sportinė – 50 m olimpinis baseinas, atitinkantis Tarptautinės plaukimo federacijos FINA reikalavimus. Baseine įrengti 10 plaukimo takų. Greta didžiojo įrengtas mažesnis – 25 m ilgio, dviejų takų baseinas, skirtas vaikų pamokoms. Renginius sportinėje zonoje galės stebėti daugiau nei 500 žiūrovų. Įrengta nuo kitų erdvių nepriklausomai galinti funkcionuoti SPA zona, vienu metu talpinanti ne mažiau 300 lankytojų.

Projektu siekiama suteikti teisę privačiam subjektui (koncesininkui) visiškai įrengti Daugiafunkciame centre esančias patalpas ir erdves. Įrengiant patalpas, turi būti atlikta inžinerinės infrastruktūros apskaitos atskyrimas nuo Žalgirio arenos, baseino ir jo bendrųjų erdvių baldų, baseino technologinės įrangos įsigijimas, įrengimas ir diegimas.

Taip pat koncesininkui yra perduodama Daugiafunkcinio centro valdymas ir administravimas (įskaitant techninės priežiūros paslaugas, komunalines paslaugas, pastato ir jo teritorijos valymo, atliekų tvarkymo paslaugas), viešųjų paslaugų teikimas (neformalaus švietimo paslaugos) bei komercinė veikla, susijusi su sporto ir sveikatinimo ir paslaugomis.

Sritis: Kultūra, sportas ir laisvalaikis

[[#ex]]

Projekto eiga

  • 2022 m. rugsėjo 13 d. Kauno miesto savivaldybės taryba pritarė projekto įgyvendinimui. Tarybos sprendimas (198 KB )
  • 2022 m. liepos 25 d. CPVA pateikė išvadą dėl projekto ir partnerystės socialinės ekonominės naudos.

CPVA išvada (440.5 KB )

[[#ex]]

Paskutinė atnaujinimo data: 2023 05 02