Naujienos

Savaitės darbotvarkė

Working-Business-Teamwork-HD-picture.jpg

ŠIĄ SAVAITĘ:

DALYVAUJAME

SUSITINKAME

VERTINAME

PIRMADIENIS

Finansų ministerijos organizuojamame susitikime su LRVK ir Krašto apsaugos ministerijos atstovais aptarti naujų Plėtros programų rengimo būdus ir kitų naujos strateginio valdymo sistemos elementų taikymą įgyvendinant Nacionalinio saugumo  strategiją.

Dalyvauja: Jekaterina Šarmavičienė, Justina Jakštienė

 

Susitinkame su Viešųjų pirkimų tarnyba  aptarti Daugiafunkcio sporto komplekso su nacionaliniu stadionu Vilniuje vertinimo išvadą.

Dalyvauja: Neringa Pažūsienė, Jekaterina Šarmavičienė, Ieva Dženkauskaitė

 

Susitinkame su Sveikatos apsaugos ministerijos ir koncesininko atstovais aptarti Santariškių automobilių stovėjimo aukštelės koncesijos sutarties vertės keitimo sąlygas.

Dalyvauja: Neringa Pažūsienė

 

Kauno sporto halės ir S. Dariaus ir S. Girėno stadiono valdymo modelio investicijų projektą ir partnerystės klausimyną.

 

Projekto „Automobilių parkavimo erdvių plėtra Vilniaus miesto klinikinės ligoninės ir Antakalnio poliklinikos teritorijose“ investicijų projekto ir partnerystės klausimyno pakartotinis vertinimas.

 

ANTRADIENIS

 

 

Susitinkame su Finansų ministerijos, Europos socialinio fondo agentūros ir Vidaus reikalų ministerijos atstovais aptarti strateginio valdymo informacinės sistemos investicinio projekto išlaidų tinkamumo projekte „Viešųjų investicijų efektyvumo valdymas“.  

Dalyvauja: Jekaterina Šarmavičienė, Monika Petravičė

 

Susitinkame su Finansų ministerijos, STRATA, MOSTA ir UAB „BGI Consulting“ atstovais aptarti šiems metams suplanuotą išlaidų peržiūrą profesinio mokymo, profesinio rengimo ir darbo rinkos mokymo veiklų srityse.

Dalyvauja: Jekaterina Šarmavičienė, Justina Jakštienė

 

Susitinkame su Vidaus reikalų ministerijos atstovais aptarti Projektų administravimo ir finansavimo taisyklių tikslinimo.

Dalyvauja: Jekaterina Šarmavičienė, Egidijus Šerkšnas, Dominykas Pošiūnas, Linas Jasiukevičius

 

Susitinkame su Finansų ministerijos atstovais dėl Lietuvos ekonomikos DNR plano įgyvendinimo schemos.

Dalyvauja: Jekaterina Šarmavičienė

TREČIADIENIS

Finansų ministerijos organizuojame susitikime su LRVK  ir Krašto apsaugos ministerijos atstovais aptarti naujų Plėtros programų rengimo būdus ir kitų naujos strateginio valdymo sistemos elementų taikymą įgyvendinant Nacionalinio saugumo  strategiją.

Dalyvauja: Jekaterina Šarmavičienė, Justina Jakštienė

 

Dalyvaujame Trakų rajono savivaldybės Koncesininko veiklos priežiūros komisijos darbo posėdyje, kurio metu bus aptartos UAB „Trakų energija” numatomos investicijos į Trakų rajono šilumos ūkį (Saulės jėgainės Ryto g. katilinėje įrengimas).

Dalyvauja: Neringa Pažūsienė

Susitinkame su Panevėžio miesto savivaldybės administracijos atstovais  dėl pajamų klausimo projekte „Darnaus judumo priemonių diegimas Panevėžio mieste“ Nr. 04.5.1-TID-R-514-51-0001.

Dalyvauja: Egidijus Šerkšnas

 

KETVIRTADIENIS

 

 

PENKTADIENIS

Dalyvaujame Energetikos ministerijos organizuojamuose mokymuose pareiškėjams priemonei “Gatvių apšvietimo organizavimas”, kurių metu pristatysime Viešosios ir privačios partnerystės modelius ir kaip jie bus taikomi gatvių apšvietimo projektuose.

Dalyvauja (mokymus apie VPSP projektus veda): Neringa Pažūsienė, Ieva Dženkauskaitė

 

 

 

 

 

 

PASTABA. Visi susitikimai organizuojami nuotoliniu būdu.

Paskutinė atnaujinimo data: 2020 06 02