Naujienos

Savaitės darbotvarkė

aerial-view-business-data-analysis-graph_53876-13390.jpg

ŠIĄ SAVAITĘ:

DALYVAUJAME

SUSITINKAME

VERTINAME

PIRMADIENIS

 

Susitinkame su LR Vyriausybės kanceliarijos atstovais aptarti socialinių paslaugų, teikiamų savivaldybių, duomenų rinkimo bei tarpinės ataskaitos klausimus (vykdomas EK finansuojamos Pagalbos struktūrinių reformų įgyvendinimui priemonės projektas „Savivaldybių paskolų restruktūrizavimas ir efektyvaus turto valdymo priemonių sukūrimas“.

Dalyvauja: Justina Jakštienė, Dalia Rudytė, Solveiga Skunčikienė, Viktoras Sirvydis

 

 

Projekto „Automobilių parkavimo erdvių plėtra Vilniaus miesto klinikinės ligoninės ir Antakalnio poliklinikos teritorijose“ investicijų projekto ir partnerystės klausimyno pakartotinis vertinimas.

 

Projekto „Žiedinių lenktynių trasos „Nemuno žiedas“ atnaujinimas“ investicijų projekto ir partnerystės klausimyno vertinimas

 

 

ANTRADIENIS

 

 

Finansų ministerijos atstovams pristatysime priemonės (veiksmo) skaičiuoklę. Susitikimo metu kalbėsime ir apie skaičiuoklės galimybes panaudoti DNR veiksmo (ilgalaikių investicijų ekonomikos skatinimui plano projekto) svarbiausiems parametrams apskaičiuoti.

Dalyvauja: Jekaterina Šarmavičienė, Justina Jakštienė, Jūratė Jockuvienė, Edvinas Bulevičius

 

Susitinkame su Finansų ministerijos atstovais aptarti EK finansuojamos Pagalbos struktūrinių reformų įgyvendinimui priemonės projekto „Savivaldybių paskolų restruktūrizavimas ir efektyvaus turto valdymo priemonių sukūrimas“  surinktų duomenų panaudojimo ir susiejimo su Atvirų finansų sistema.

Dalyvauja: Jekaterina Šarmavičienė, Justina Jakštienė, Viktoras Sirvydis

TREČIADIENIS

 

 

KETVIRTADIENIS

Dalyvaujame Lietuvos Respublikos Vyriausybė kanceliarijos ir Vyriausybės strateginės analizės centro (STRATA) (bendradarbiaujant su Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacija (EBPO)), pradedamo vykdyti Europos Komisijos struktūrinės reformos paramos programos projekto „Įrodymais grįstos politikos formavimas ir politikos vertinimas Vyriausybės centre“  projekto atidarymo renginyje.

Dalyvauja: Jekaterina Šarmavičienė, Justina Jakštienė, Linas Jasiukevičius, Sigita Vingrienė, Edvinas Bulevičius, Dominykas Pošiūnas

 

PENKTADIENIS

 

 

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2020 06 15